|
Призначення |
Табличка застосовується на розсувних огорожах для позначення обходу місця проведення небезпечних робіт, для обмеження доступу сторонніх у зону проведення робіт, організації і визначення безпечних проходів на виробництві. |
|
Вага |
1кг |
|
Розміри: |
240х130мм
|
|
|
|
|
Матеріал: |
Пластик |
|
Покриття: |
світловідбивна плівка високої якості; щоб уникнути відблискування зворотного боку знака першого часу після встановлення на дорозі, дорожній знак зі зворотного боку обробляється фарбою; |
|
Переваги |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Тип | Інформаційно-вказівний знак |
| Діаметр | 600 мм |
| Поверхня | Не відбиває світло |
| Вага | 4 кг |
| Ширина | 1 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |