Піч-буржуйка опалювальна BP-60 на дровах — компактна металева конструкція, призначена для внутрішнього нагрівання приміщень.
Особливості:
Піч обладнана поворотною заслінкою-шибером, що регулює тягу. Шибер розташований у патрубці димохода. Обертаючи ручку ударера, можна збільшувати або зменшувати січення димового каналу та у такий спосіб регулювати інтенсивність горіння в топці. Стандартна заслінка для димоходу зі сталі перекриває переріз димового каналу на 85%. Такий відсоток є оптимальним для ефективного виведення чадних газів. Щільне прилягання дверцят до корпусу печі забезпечується завдяки внутрішній вставці. Така особливість запобігає підсмоктуванню повітря й угару всередині приміщення.
Рекомендація: Температура печених газів має забезпечувати достатній резерв тяги, але для цього потрібно грамотно розмістити головок димової труби. Він не має потрапляти в зони підвищеного тиску. Оптимальне розташування наголовки труби — вище від ковзана даху на 1,5-2 м.
Піч має бути встановлена на негорячому постаменті, заввишки не менш ніж 100 мм, і має виступати не менш ніж 300 мм із кожної зі сторін печі. Це є запорукою безпечної експлуатації печі.
Основні технічні характеристики:
Додаткові технічні характеристики:
Комплектація Піч, підставка для печі, змінна колосникова решітка.
| Основні | |
|---|---|
| Номінальна потужність | 7 Вт |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Вид пального | Тверде |
| Матеріал топки | Сталь |
| Товщина матеріалу топки | 4 мм |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Виносна топка | Так |
| Площа обігріву | 60 кв.м |
| Вага | 41 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 630 мм |
| Діаметр димоходу | 100 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Камера подвійного згоряння | Ні |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |