Піч-буржуйка опалювальна з варильною поверхнею BP-60V на дровах — компактна металева конструкція, призначена для внутрішнього нагрівання приміщень і приготування їжі.
Особливості:
Піч обладнана поворотною заслінкою-шибером, що регулює тягу. Шибер розташований у патрубці димохода. Обертаючи ручку ударера, можна збільшувати або зменшувати січення димового каналу та у такий спосіб регулювати інтенсивність горіння в топці. Стандартна заслінка для димоходу зі сталі перекриває переріз димового каналу на 85%. Такий відсоток є оптимальним для ефективного виведення чадних газів.
Щільне прилягання дверцят до корпусу печі забезпечується завдяки внутрішній вставці. Така особливість запобігає підсмоктуванню повітря й угару всередині приміщення.
Рекомендація: Температура печених газів має забезпечувати достатній резерв тяги, але для цього потрібно грамотно розмістити головок димової труби. Він не має потрапляти в зони підвищеного тиску. Оптимальне розташування наголовки труби — вище від ковзана даху на 1,5-2 м.
Піч має бути встановлена на негорячому постаменті, заввишки не менш ніж 100 мм, і має виступати не менш ніж 300 мм із кожної зі сторін печі. Це є запорукою безпечної експлуатації печі.
Основні технічні характеристики:
Додаткові технічні характеристики:
Комплектація Піч, підставка для печі, змінна колосникова решітка.
| Основные | |
|---|---|
| Номинальная мощность | 7 Вт |
| Назначение печи | Отопительная |
| Вид топлива | Твердое |
| Материал топки | Сталь |
| Толщина материала топки | 4 мм |
| Подключение к дымоходу | Верхнее |
| Выносная топка | Да |
| Площадь обогрева | 60 кв.м |
| Вес | 41 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 300 мм |
| Высота | 850 мм |
| Глубина | 630 мм |
| Диаметр дымохода | 100 мм |
| Дополнительные характеристики печей на твердом топливе | |
| Виды твердого топлива | Дрова, Брикеты |
| Камера двойного сгорания | Нет |
| Сжигания топлива на колосниковой решетке | Да |