Меблевий сейф СМ-250 використовується.
Конструкція сейфа виготовлена з листової сталі завтовшки 1 мм корпус, 2 мм дверна плита. Дверний отвір посилений. Краї дверей загнуті всередину, що підвищує міцність і стійкість до зламу. Сейф має внутрішні петлі — ці особливості конструкції також збільшують його надійність.
У сейфі передбачені 4 отвори для кріплення: 2 знизу та 2 ззаду.
Меблевий (пістолетний) сейф пофарбований порошковою фарбою (t запікання 180 °C — що надає йому приємного вигляду та оберігає від корозії.
Надійний ключовий замок сувальдного типу (Титан/FZB/Barrero) захистить ваші документи та цінності від сторонніх.
Габаритні розміри
Глибина 25 см
Ширина 35 см
Висота 25 см
Вага 5,7 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Albi |
| Страна производитель | Украина |
| Тип замка | Механический ключевой |
| Толщина стенок | 1.5 мм |
| Цвет | Черный |
| Внешние размеры | |
| Внешняя высота | 250 мм |
| Внешняя глубина | 350 мм |
| Внешняя ширина | 250 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |