Меблевий сейф СМ-300 використовується.
Конструкція сейфа виготовлена з листової сталі завтовшки 1,5 мм корпус, 2,0 мм дверна плита. Дверний отвір посилений. Двері утоплені. Сейф має внутрішні петлі — ці особливості конструкції також збільшують його надійність.
Меблевий (пістолетний) сейф пофарбований порошковою фарбою (t запікання 180 °C — що надає йому приємного вигляду та оберігає від корозії.
Надійний ключовий замок сувальдного типу (Титан/FZB/Barrero) захистить ваші документи та цінності від сторонніх.
Габаритні розміри
Глибина 28 см
Ширина 35 см
Висота 30 см
Вага 7 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Albi |
| Страна производитель | Украина |
| Тип замка | Механический ключевой |
| Толщина стенок | 1.5 мм |
| Цвет | Черный |
| Внешние размеры | |
| Внешняя высота | 300 мм |
| Внешняя глубина | 350 мм |
| Внешняя ширина | 280 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |