Насолоджуйтесь приготуванням найсмачніших страв на відкритому повітрі з нашою якісною Сковородою з диска діаметром 40 см!
Наші сковороди з диска виробляються серійно, що гарантує високу якість кожного виробу. Ми використовуємо лише сертифіковану сталь високої міцності товщиною 4 мм, яка забезпечує функціональність та надійність сковороди більше 20 років. Завдяки спеціальному процесу загартування наша сковорода протистоїть деформації і зберігає свою форму навіть при інтенсивному використанні.
Сковорода зі сталевого диска має перевагу - знімні ручки та ніжки. Це зручно для транспортування та зберігання, а також дозволяє використовувати сковороду у різних ситуаціях, наприклад, ви можете готувати смачну їжу на відкритому вогні, а потім легко прибрати ніжки для зручності використання на мангалі чи печі.
Крім того, Сковорода з металевого диска постачається прожареною та змащеною жиром, що забезпечує їй антипригарні властивості. Ви зможете готувати з мінімальною кількістю олії чи жиру, що дозволяє вам також готувати здорові та дієтичні страви.
Не втрачайте нагоди перетворити відпочинок на природі на незабутню кулінарну пригоду! Купуйте нашу Сковороду з диска та насолоджуйтесь чудовими стравами на свіжому повітрі.
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Форма | Круглая |
| Верхний диаметр посуды | 40 (см) |
| Съемная ручка | Да |
| Количество ручек | 2 |
| Материал | Сталь |
| Дополнительные характеристики | |
| Толщина стенки | 4 мм |
| Вес | 5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр | 400 см |
| Высота стенок | 30 см |