890 ₴
Показать оптовые ценыМіні-бар позашляховик з чарками
Міні-бар являє собою комплект з дерев'яної підставки у формі автомобіля та скляних чарок в кількості 4 штуки. А в середину автомобіля поміщається пляшка 0.5л.
Всі деталі вирізані лазером з фанери і покриті безбарвним лаком. Лак не має запаху, а сама підставка має приємний деревний аромат.
Розмір (мм): 330х180х170
Авто відмінно підійде для прикраси банкетного столу, а також стане маленьким, але приємним елементом в інтер'єрі будь-якого приміщення. Також такий набір може послужить хорошим і практичним подарунком для близьких і друзів.
Настільний міні-бар - неодмінно стане відмінною прикрасою будь-якого святкового столу! Просто і зі смаком. Ваш чоловік точно оцінить такий подарунок.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Фанера |
| Вместимость бутылок | 1 шт |
| Длина | 420 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Высота | 150 мм |
| Вес | 2 кг |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Рюмки | 4 шт. |