Комплект боковин скамьи Юлия
Материал боковин: Полоса 40х5mm (с набитым рисунком), кв.12, кв.10.
Краска: турецкая CST.
Цвет: черный металлик.
Лавка вскрыта равномерно золотой патиной.
Товар есть всегда в наличии. Отправку осуществляем по Украине службами:
Интайм, Новая Почта, Автолюкс, Деливери, Ночной Экспресс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лавка зі спинкою |
| Матеріал виготовлення | Дерево, Метал |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Наявність підлокітників | Так |
| Довжина | 1500 мм |
| Глибина | 870 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 950 мм |
| Вага | 40 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір підстави | білий, чорний, коричневий, сірий, зелений,синій, сріблястий, оранжевий,червоний,золотий |