


1 290 ₴
Показати оптові ціниБОСКОВІНИ Новація, ковані боковини, боковини з металу
Відправляємо по Україні службами: Новая Почта
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 26 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 860 мм |
| Глибина | 650 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість посадочних місць | 4 |
| Матеріал виготовлення | Дерево, Метал |
| Наявність підлокітників | Так |
| Тип | Лавка зі спинкою |
| Стан | Новий |