Піч-буржуйка з радіатором і варильною поверхнею BP-КІВ на дровах: компактна металева конструкція, призначена для внутрішнього нагрівання приміщень і приготування їжі.
Особливості:
Економайзер — «лабіринт» у підлоговій камері: пластина, що подовжує димовий канал — а відповідно подовжуються рух диму, збільшують ККД печі та зменшують витрати палива.
Наявність варильної поверхні з 4 мм сталі.
Конвекційний тип опалення: наявність радіаторних бічних поверхонь, що забезпечують велику опалювальну площу, за невеликих габаритів печі.
Піч обладнана поворотною заслінкою-шибером, що регулює тягу. Шибер розташований у патрубці димохода. Обертаючи ручку ударера, можна збільшувати або зменшувати січення димового каналу та у такий спосіб регулювати інтенсивність горіння в топці. Стандартна заслінка для димоходу зі сталі змінює переріз димового каналу на 85%. Такий відсоток є оптимальним для ефективного виведення чадних газів.
Щільне прилягання дверцят до корпусу печі забезпечується завдяки внутрішній вкладці. Така особливість запобігає підсмоктуванню повітря.
Рекомендація: Температура печених газів має забезпечувати достатній резерв тяги, але для цього потрібно грамотно розмістити головок димової труби. Він не має потрапляти в зони підвищеного тиску. Оптимальне розташування наголовки труби — вище від ковзана даху на 1,5-2 м.
Піч має бути встановлена на негорячому постаменті, заввишки не менш ніж 100 мм, і має виступати не менш ніж 300 мм із кожної зі сторін печі. Це є запорукою безпечної експлуатації печі.
Основні технічні характеристики:
Додаткові технічні характеристики:
Комплектація піч, лоток для видалення золи.
| Основні | |
|---|---|
| Номінальна потужність | 7 Вт |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Вид пального | Тверде |
| Матеріал топки | Сталь |
| Товщина матеріалу топки | 4 мм |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Виносна топка | Так |
| Площа обігріву | 60 кв.м |
| Вага | 41 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 630 мм |
| Діаметр димоходу | 100 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Камера подвійного згоряння | Ні |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |