Лавка садова лавочка кована, лавка з металу, лава з дерева, дерев'яна лава на дачу
Лавка, лавка садова на ковчених ніжках ідеально підійде для Вашого саду або парковий зони.
Габаритні розміри: (92*88*44 см)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лавка зі спинкою |
| Матеріал виготовлення | Метал, Дерево |
| Кількість посадочних місць | 4 |
| Наявність підлокітників | Так |
| Довжина | 1500 мм |
| Глибина | 650 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 860 мм |
| Вага | 35 кг |
| Стан | Новий |