



1 490 ₴
Показати оптові ціниВикористовуючи комплект боковин, можна отримати лаву садову любого розміру. Ідеально підійде для
Вашого саду або паркової зони.
Матеріал боковин: труба профільна 15х15мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лавка зі спинкою |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Глибина | 740 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 890 мм |
| Вага | 9 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |