


1 045 ₴
Показати оптові ціниВикористовуючи комплект боковин, можна отримати лаву садову любого розміру. Ідеально підійде для Вашого саду або паркової зони.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лавка без спинки |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Глибина | 500 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 420 мм |
| Вага | 6 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |