Дорожный знак "Аварийная остановка" на опоре в пластиковой упаковке.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Інформаційно-вказівний знак |
| Поверхня | Не відбиває світло |
| Діаметр | 600 мм |
| Ширина | 1 мм |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |